Nowohucka Szkoła Biega

W piątek 17 października 2014r. nad Zalewem Nowohuckim, odbył się bieg wokół Zalewu w ramach akcji - Nowohucka Szkoła Biega. W biegurywalizowało 270 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków - Wschód, Porozumienie Dzielnic Nowohuckich (Dzielnica XIV, XVI, XVII i XVIII, MKS Krakus, Fundacja Nowe Centrum.

Nasza szkolna drużyna po opieką pani Doroty Jakubowskiej godnie nas reprezentowała. Najlepszą wśród dziewcząt była Aleksandra Łysekz kl.6b i zajęła 3 miejsce, a wśród chłopców Mateusz Jagusiński z klasy 4c. Dwudziestu pierwszych zawodników w każdej kategorii otzymało pamiątkowe koszulki i wśród nich zaleźli się również: Izabela Piotrowska - 5b, Tatiana Barnowska - 6d, Emilia Gołąb - 6d, Klaudia Hejnold - 6d oraz Dawid Wassermann - 5b i Norbert Golara - 5d. Wszystkim startującym dziękujęmy za włożony wysiłek i gratulujemy sukcesów.