Nowohucka Szkoła Biega

W piątek 17 października 2014r. nad Zalewem Nowohuckim, odbył się bieg wokół Zalewu w ramach akcji - Nowohucka Szkoła Biega. W biegurywalizowało 270 uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Organizatorem imprezy był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy Kraków - Wschód, Porozumienie Dzielnic Nowohuckich (Dzielnica XIV, XVI, XVII i XVIII, MKS Krakus, Fundacja Nowe Centrum.

Nasza szkolna drużyna po opieką pani Doroty Jakubowskiej godnie nas reprezentowała. Najlepszą wśród dziewcząt była Aleksandra Łysekz kl.6b i zajęła 3 miejsce, a wśród chłopców Mateusz Jagusiński z klasy 4c. Dwudziestu pierwszych zawodników w każdej kategorii otzymało pamiątkowe koszulki i wśród nich zaleźli się również: Izabela Piotrowska - 5b, Tatiana Barnowska - 6d, Emilia Gołąb - 6d, Klaudia Hejnold - 6d oraz Dawid Wassermann - 5b i Norbert Golara - 5d. Wszystkim startującym dziękujęmy za włożony wysiłek i gratulujemy sukcesów.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP