Test Coopera 2014

W sobotę 27 września 2014 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Teście Coopera, który był jednym z elementów imprezy sportowo-rekreacyjnej dla dzieci, młodzieży i mieszkańców naszego miasta pt."MŁODZIEŻ NA START- KRAKÓW KIERUNEK SPORT" organizowanej na terenie MOS Wschód na osiedlu Szkolnym 39.
 
Organizatorem imprezy był - Wydział Sportu Urzedu Miasta oraz MOS Wschód i Zachód Kraków, zapewniając bardzo bogaty program, który oferował dla każdego coś interesującego. Do biegu przygotował dzieci znakomity były chodziarz, medalista olimpijski i mistrz świata Ilji Markowa. Dla uczniów naszej szkoły, którzy byli najliczniejszą grupą biorącą udział w biegu była to ogromna frajda. Dzielnie walczyli za co kieruję ogromne słowa uznania i pochwałę. 
 
                                                                                                                                                         Dorota Jakubowska

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP