Bieg Rodzinny

W Szkole Podstawowej nr 89, os. Piastów

BIEG RODZINNY PO UNII EUROPEJSKIEJ

odbędzie się 6 października (poniedziałek):

godz. 17:00 –Rejestracja zawodników

godz. 17:30 – Rozpoczęcie biegu

Serdecznie zapraszamy RODZINNE DUETY :)

Po biegu, za symboliczną złotóweczkę proponujemy grochóweczkę!!!!!

 

 

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej Szkoły do udziału w biegu, który odbędzie się na boisku naszej Szkoły w dniu 6 października 2014 r. (poniedziałek) o godz. 17.30. Rejestracja zawodników rozpocznie się o godz. 17.00. Do startu zapraszamy pary uczeń/rodzic. Każda para, pokonując dystans 500 m, doda swój kilometr i w ten sposób wpłynie na wynik całej Szkoły. Sprawdźmy, do którego miasta Unii Europejskiej uda nam się wspólnie dobiec!
Każde dziecko otrzyma pamiątkowy dyplom i medal, a szkoła atrakcyjny sprzęt sportowy. Do wylosowania atrakcyjne nagrody. Nagrodą główną jest wycieczka do  Brukseli połączona ze zwiedzaniem Parlamentu Europejskiego. Losowanie nagród na podstawie kuponów odbędzie się 18 października 2014 r. (sobota) podczas Nowohuckiego Festiwalu Biegów o godz. 14.30 na stadionie MOS na os. Szklonym 39. Warunkiem uczestnictwa w losowaniu nagród jest obecność podczas losowania oraz posiadanie kuponu.

 

 plakat-szkoly-view

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP