Spotkanie integracyjne klasy IF

W piątek 12 września 2014roku odbyło się spotkanie integracyjne klasy IF. W zajęciach udział wzięli uczniowie, ich Rodzice oraz wychowawca klasy. Spotkanie podzielone było na dwie części, w pierwszej integrował się cały zespół. Wspólne zabawy dzieci z Rodzicami okazały się znakomitą formą spędzania wolnego czasu.

Radość z bycia ze sobą towarzyszyła i małym, i dużym. Po bliższym zapoznaniu podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza – młodsza bawiła się pod kierunkiem pani Katarzyny, druga składająca się z Rodziców i wychowawcy ustalała model współpracy pomiędzy Rodzicami a nauczycielem. Zwieńczeniem spotkania było stworzenie w formie plastycznej logo klasy IF. Dzieci wspólnie z wychowawcą wybrały to, które podobało im się najbardziej.
Rodzicom i dzieciom dziękuję bardzo za fantastyczną zabawę i współpracę.

Wychowawca klasy, Anna Majkowska