Spotkanie integracyjne klasy IF

W piątek 12 września 2014roku odbyło się spotkanie integracyjne klasy IF. W zajęciach udział wzięli uczniowie, ich Rodzice oraz wychowawca klasy. Spotkanie podzielone było na dwie części, w pierwszej integrował się cały zespół. Wspólne zabawy dzieci z Rodzicami okazały się znakomitą formą spędzania wolnego czasu.

Radość z bycia ze sobą towarzyszyła i małym, i dużym. Po bliższym zapoznaniu podzieliliśmy się na dwie grupy. Pierwsza – młodsza bawiła się pod kierunkiem pani Katarzyny, druga składająca się z Rodziców i wychowawcy ustalała model współpracy pomiędzy Rodzicami a nauczycielem. Zwieńczeniem spotkania było stworzenie w formie plastycznej logo klasy IF. Dzieci wspólnie z wychowawcą wybrały to, które podobało im się najbardziej.
Rodzicom i dzieciom dziękuję bardzo za fantastyczną zabawę i współpracę.

Wychowawca klasy, Anna Majkowska

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP