Festyn sportowo-rekreacyjny

W dniu 5 czerwca 2014r. uczniowie naszej szkoły z klas: 4abcd oraz 3c, wzięli udział w "25 Festynie sportowo-rekreacyjnym o UŚMIECH DZIECKA". Festyn odbywał się  na terenach zielonych AWF w Krakowie (Al. Jana Pawła II). Organizatorami Festynu byli studenci II roku studiów magisterskich WF pod kierunkiem mgr Elżbiety Szymańskiej i dr Pawła Ochwata, Zakład Teorii i Metodyki Wychowania Fizycznego.
Patronat honorowy: JM Rektor AWF prof. dr hab. Andrzej Klimek i poseł na Sejm RP Ireneusz Raś. 
    Gośćmi specjalnymi byli Olimpijczycy z Soczi 2014 oraz Edward Skrętowicz, inicjator organizacji festynów w AWF w Krakowie.
Program zawierał 40 zabaw i gier rekreacyjnych, liczne pokazy sportowe i taneczne w wykonaniu dzieci, młodzieży i studentów Uczelni, skoki spadochronowe, a także pokazy akcji różnych formacji małopolskiej Policji i Straży Pożarnej.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP