Festyn sportowo-rekreacyjny

W dniu 5 czerwca 2014r. uczniowie naszej szkoły z klas: 4abcd oraz 3c, wzięli udział w "25 Festynie sportowo-rekreacyjnym o UŚMIECH DZIECKA". Festyn odbywał się  na terenach zielonych AWF w Krakowie (Al. Jana Pawła II). Organizatorami Festynu byli studenci II roku studiów magisterskich WF pod kierunkiem mgr Elżbiety Szymańskiej i dr Pawła Ochwata, Zakład Teorii i Metodyki Wychowania Fizycznego.
Patronat honorowy: JM Rektor AWF prof. dr hab. Andrzej Klimek i poseł na Sejm RP Ireneusz Raś.
    Gośćmi specjalnymi byli Olimpijczycy z Soczi 2014 oraz Edward Skrętowicz, inicjator organizacji festynów w AWF w Krakowie.
Program zawierał 40 zabaw i gier rekreacyjnych, liczne pokazy sportowe i taneczne w wykonaniu dzieci, młodzieży i studentów Uczelni, skoki spadochronowe, a także pokazy akcji różnych formacji małopolskiej Policji i Straży Pożarnej.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p