Majówka Mistrzejowicka

W niedzielę 25 maja br. uczennice klasy I i II uczęszczające do świetlicy szkolnej oraz klasy Ib i IIIa wystąpili na scenie w czasie Majówki Mistrzejowickiej. Grupa wokalno-taneczna ze świetlicy pod kierunkiem pań: Anny Majkowskiej i Alicji Filus, zaśpiewała piosenkę „Przyszła wiosna” oraz zaprezentowała układ taneczny. Dzieci z klasy Ib i IIIa do słów piosenki „Nasza szkoła”, której autorkami są panie: Renata Wójcik i Jolanta Karbowniczak pokazały swoje umiejętności sceniczne.

Wśród wielu występów z różnych placówek, nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Duże podziękowania dla małych artystów za wspaniały pokaz i ich rodziców i dziadków za współpracę i pomoc w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia.

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p