Majówka Mistrzejowicka

W niedzielę 25 maja br. uczennice klasy I i II uczęszczające do świetlicy szkolnej oraz klasy Ib i IIIa wystąpili na scenie w czasie Majówki Mistrzejowickiej. Grupa wokalno-taneczna ze świetlicy pod kierunkiem pań: Anny Majkowskiej i Alicji Filus, zaśpiewała piosenkę „Przyszła wiosna” oraz zaprezentowała układ taneczny. Dzieci z klasy Ib i IIIa do słów piosenki „Nasza szkoła”, której autorkami są panie: Renata Wójcik i Jolanta Karbowniczak pokazały swoje umiejętności sceniczne.

Wśród wielu występów z różnych placówek, nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze. Duże podziękowania dla małych artystów za wspaniały pokaz i ich rodziców i dziadków za współpracę i pomoc w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP