X Międzyszkolny Turniej Wiedzy o Krakowie

Dnia 3 kwietnia 2014r. uczennice z klas trzecich naszej szkoły w składzie: Julia Halek, Julia Szlosek i Zuzanna Tokarz pod opieką pani  Jolanty Karbowniczak (członek jury) uczestniczyły w X Międzyszkolnym Turnieju wiedzy o Krakowie SP nr 126. Dla zawodników przygotowano sześć pytań  dotyczących miasta Krakowa i trzy konkurencje sportowe.

Uczennice otrzymały dyplomy za udział oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Radę Dzielnicy oraz Radę Rodziców SP nr 126. Rozlosowano również nagrody dla kibiców za udzielenie poprawnej odpowiedzi na zadane pytanie. Nagrody te otrzymały uczennice z naszej szkoły : Alicja Szczepańska i Aleksandra Kocerba. Turniej  Przebiegał w miłej i przyjaznej atmosferze. Uczestniczki turnieju były zadowolone, bo każda z nich wróciła do szkoły z nagrodą. 

 

krak1

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP