Bal karnawałowy klas 0 - III

Karnawał to czas wspaniałej, radosnej zabawy. W czwartek 30 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowa, w której uczestniczyli uczniowie klas 0 – III.

Sala gimnastyczna tego dnia za sprawą wyjątkowych dekoracji: balonów, serpentyn oraz różnorodnych kolorowych ozdób, zamieniła się w prawdziwą salę balową.

Celem balu było zapoznanie dzieci  z tradycją zabawy karnawałowej. Imprezę prowadzili animatorzy oraz nauczyciele, którzy nas na co dzień uczą w szkole.

Uczniowie młodszych klas przybyli w pięknych i pomysłowych strojach. Były królowe i królowie, nie zabrakło też Lekarzy, Piratów, Rycerzy, Żołnierzy, Wróżek czy też różnych zwierząt. Na nasz bal zawitały: żółwie, tygryski, motyle. Rodzicom dziękujemy za przygotowanie wspaniałych i barwnych strojów karnawałowych dla swoich dzieci.

Uczniowie przy dźwiękach największych przebojów bawiły się świetnie. Miały możliwość zaprezentowania swoich umiejętności tanecznych.

Po zakończeniu balu dzieci wraz z wychowawcami udały się do swoich klas na  poczęstunek i zasłużony odpoczynek. Kolejne karnawałowe szaleństwo dopiero za rok.

Zabawa była bardzo udana i wszyscy mile ją wspominają!

Ewelina Frajberg

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p