Aktywne przerwy - Ćwiczyć każdy może

1

AKTYWNE PRZERWY – ĆWICZYĆ KAŻDY MOŻE

W naszej szkole można ciekawie spędzić przerwy. Uczniowie spacerują, rozmawiają z kolegami, bawią się, grają w piłkarzyki, powtarzają materiał na następną lekcję,  jedzą śniadanie. Od niedawna można inaczej spędzić czas na przerwie.

Nauczyciele wychowania fizycznego zorganizowali tańczące przerwy. Pierwsza tańcząca przerwa odbyła się we wtorek 14 stycznia 2014 r. pod  kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego Agnieszki Galbas i Doroty Jakubowskiej. Zainteresowanie uczniów przerosło  najśmielsze oczekiwania organizatorów akcji "Ćwiczyć każdy może”. Jest to wspaniała zabawa, integrująca   uczniów i doskonały sposób na aktywność  ruchową w szkole.

 

W najbliższy piątek tzn. 24 stycznia 2014 na dużej sali gimnastycznej  o godzinie 11:25 i 12:25 rozpoczynają się aktywne przerwy dla chłopców. W czasie tych przerw można zagrać w piłkę nożną lub rywalizować w  rzucaniu do kosza lub bramki. Zajęcia będą się odbywać pod kierunkiem  Zbigniewa Tenerowicza  i Jana Kozieła. Zapraszamy chłopców  w piątki, a dziewczynki we wtorki!

 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP