40 lat minęło...

Miniony rok był dla naszej społeczności bardzo ważny. Szkoła obchodziła jubileusz, minęło już 40 lat od kiedy zabrzmiał w niej pierwszy dzwonek i zagościł uczniowski gwar.
Z tej okazji odbyło się wiele atrakcji, konkursów dla dzieci, których uwiecznieniem była „Gala Talentów 2022”. 12.12.2022 roku po wcześniejszych klasowych eliminacjach swoje nadzwyczajne umiejętności przedstawili szerokiemu gronu reprezentanci wszystkich 27 oddziałów klasowych uczących się obecnie w naszej szkole. Konkurencja była ogromna. Liczba wspaniałych, oryginalnych talentów wprawiła w zachwyt uczniowską brać, grono pedagogiczne oraz gości. Każdy z uczestników walczył o tytuł „Szkolnego Talentu 2022” w odpowiedniej dla siebie kategorii wiekowej.


Dzięki ogromnemu zaangażowaniu rodziców udało nam się pozyskać naprawdę wyjątkowe i cenne nagrody, na które swoją ciężką pracą zasłużyli zwycięzcy eliminacji oraz jubileuszowych konkursów. Tu szczególne podziękowania należą się Panu Tomaszowi Szmyd. Firma Tele-Fonika sprawiła, że poza dumą ze zwycięstwa, nasi uczniowie mogli również cieszyć się z wspaniałych nagród, na które szkoła nigdy nie mogłaby sobie pozwolić. Firma Papirusek Katarzyna Bielska ufundowała torby i koszulki z uroczymi jubileuszowymi grafikami oraz okolicznościowe dyplomy dla laureatów, jesteśmy za to bardzo wdzięczni. Nasze podziękowania idą również do wszystkich rodziców, a było ich wielu, którzy wsparli materialnie i nie tylko materialnie jubileusz naszej szkoły. To dzięki Państwa zaangażowaniu ten dzień był dla całej szkolnej społeczności tak wyjątkowy. Gratulujemy Państwu wspaniałych, niesamowicie zdolnych dzieci i cieszymy się, że to właśnie my mamy przyjemność otwierać przed nimi świat nauki już od ponad czterdziestu lat.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP