Trudne słowo Niepodległość

Z okazji obchodów Święta Niepodległości klasa 1A przygotowała uroczysty apel. Tradycyjnie wszystkie klasy pierwsze wraz z naszymi młodszymi kolegami– przedszkolakami z przedszkola AKUKU odśpiewały hymn Polski.

Natomiast uczniowie klasy 1A przybliżyli swoim kolegom historię oraz spróbowali odpowiedzieć na pytanie Czym jest Niepodległość? „Niepodległość znaczy wolność - słowo najpiękniejsze". Na koniec wszyscy z zapałem śpiewali poznane pieśni patriotyczne. To był prawdziwy koncert!

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP