Remont wejście głównego

Szanowni Rodzice i Uczniowie!!

Z przykrością muszę zawiadomić, że prawdopodobnie do czerwca główne wejście do szkoły będzie nieczynne. Musiałam podjąć  taką decyzję ze względów bezpieczeństwa.

Zaplanowany remont wejścia głównego obejmował zdemontowanie starych, rozsypujących się oraz zagrażających bezpieczeństwu użytkowników górnych schodów, a w ich miejsce zamontowanie nowych. Pieniądze na pierwszy etap remontu zostały wykorzystane, a w dużej mierze pochłonął je projekt budowlany, który musiał być złożony w Wydziale Architektury.

W projekcie zamiast krat zaplanowano obudowę aluminiowo - szklaną. Czekamy na zgodę Wydziału Architektury UMK i kolejne pieniądze z GMK, potem przetarg i dopiero wykonanie. Postaram się przyspieszyć procedury, na ile będzie to możliwe i wtedy rozpoczniemy drugi etap remontu.

Obecnie nie mogłam  podjąć innej decyzji, jak zamknięcie wejścia. Nie zostały zamontowane barierki (gdyż nie są takie przewidziane w projekcie) oraz niewykończone są stopnie schodów.

Za utrudnienia przepraszam.  W celu zwiększenia bezpieczeństwa dzieci w szkole na wejście boczne skierowany został monitoring. 

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

grosik

Uniwersytet Dzieci logo kolor

logo ppp

sieciaki

logoBIP