1 czerwca - DZIEŃ DZIECKA

Wszystkim dzieciom, z okazji Waszego święta, życzymy samych radosnych i beztroskich chwil, pełnych słońca i uśmiechu. Życzymy Wam zdrowia, marzeń, które się spełniają, przyjaciół, którzy nie zawodzą, ciekawości świata i wspaniałych przygód.

Czujcie się zawsze kochani, ważni dla innych i bezpieczni. Bądźcie szczęśliwi i doceniajcie każdy dzień, bo jest niezwykły i niepowtarzalny. Niech Wasz dom będzie zawsze bezpieczną oazą przepełnioną miłością i dobrocią bliskich a szkoła zawsze stacjonarna a nie zdalna.
Radosnego Dnia Dziecka!
Dyrekcja oraz Nauczyciele i Pracownicy SP89

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP