Święto Konstytucji Trzeciego Maja

Z okazji przypadającej w tym roku 230. Rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja w całej Polce odbyło się wiele różnych wydarzeń. Także uczniowie naszej szkoły włączyli się do obchodów tego narodowego święta. Grupa teatralna z klasy 7a przygotowała spektakl filmowy pt. „Luneta czasu” zainspirowany książką pod tym samym tytułem.

Projekt łączył w sobie treści z historii, sztuki i języka polskiego, a uczniowie samodzielnie pracowali nad nagranym materiałem, zgłębiając tajniki montażu filmowego. Zapraszamy do obejrzenia efektów ich pracy.

https://www.youtube.com/watch?v=AtUYIw4wq20 

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP