MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU obchodzony jest od 1961 roku. Ustanowił go Międzynarodowy Instytut Teatralny na pamiątkę inauguracji w Paryżu (27 marca 1957 r.), Teatru Narodów. Z tej okazji odbył się w naszej szkole konkurs na najlepszą charakteryzację (cosplay).

Bardzo dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Jesteście niesamowici, włożyliście w te wcielenia dużo pracy. Doskonale potrafiliście oddać osobowość swojego bohatera, naprawdę jesteśmy pod wrażeniem Waszych fotografii. Widać na tych zdjęciach również, że świetnie się bawiliście w czasie pracy nad nimi, a to chyba najważniejsze.
Poniżej przedstawiamy kilka z nagrodzonych zdjęć.

zdjęcia cosplay

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP