Digit4Kids

20 marca 2021 odbędzie się druga edycja Digit4Kids, konferencji IT i nowych technologii skierowanej do uczniów, nauczycieli i rodziców. Jej głównym celem jest inspirowanie i rozwijanie w dzieciach kreatywności, logicznego myślenia, umiejętności programowania i odwagi do samodzielnego poszukiwania rozwiązań. Wydarzenie odbędzie się w formie online, a wszystkie warsztaty i wykłady będą bezpłatne. 

 

Mottem przewodnim naszej konferencji są słowa Charles’a Ketteringa: „Interesuje mnie przyszłość ponieważ tam spędzę większą część swojego życia.”, oraz Konfucjusza: „Powiedz mi, a zapomnę, pokaż mi a zapamiętam. Zaangażuj mnie a zrozumiem.” 

 

W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić uczniów, rodziców i nauczycieli z Państwa szkoły do uczestnictwa w warsztatowej oraz wykładowej części konferencji, a także zachęcić do jej czynnego współtworzenia. Agenda z planem prelekcji, a także zapisy na poszczególne zajęcia dostępne będą w marcu na stronie www.digit4kids.pl.

Nauczycieli/rodziców chętnych do współtworzenia konferencji razem z nami w roli prelegentów, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:https://forms.gle/SrrDNB4UE2cPFBC98. Na zgłoszenia czekamy do 16 lutego 2021 roku. 

Wydarzenie jest przeznaczone dla dzieci w wieku 7-15 lat, rodziców oraz nauczycieli, którzy chcą poznać najnowsze narzędzia technologiczne wykorzystywane w nowoczesnej edukacji. Na konferencji będą mogli oni uczestniczyć w warsztatach, pokazach i prelekcjach. Są one bezpłatne, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

 

Więcej szczegółowych informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie https://digit4kids.pl/, na naszym profilu https://www.facebook.com/Digit4Kids/, a także w ulotce promującej konferencję, która znajduje się w załączniku. 

 

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Women in Technology Poland, które od 10 lat skupia kobiety wokół IT i nowych technologii.

D4K 2021 szkoły-page-001

D4K 2021 szkoły-page-002

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP