Pamiętamy o Potrzebujących.

„Bóg się rodzi – moc truchleje…..”, a serca naszych Uczniów i Ich Rodziców, jak każdego roku przepełnione są dobrocią i troską szczególnie o Tych Potrzebujących.

Wyjątkowy rok, który przysporzył każdemu wielu trosk i niepokojów nie pozbawił nas wrażliwości na drugiego człowieka. Najmłodsze dzieci naszej szkoły - uczniowie klasy Ib wraz ze starszym i młodszym rodzeństwem oraz ich rodzice włączyli się w akcję „Kartka świąteczna dla Podopiecznych Hospicjum św. Łazarza”. Do życzeń dołączone zostały pierniczki, nie zapomniano też o wsparciu finansowym. Przepiękne kartki wykonane przez dzieciaki zostały przekazane do hospicjum. Mamy nadzieję, że choć na chwilkę Osoby cierpiące, schorowane zapomną o bólu i poczują radość wyjątkowych Świąt Bożego Narodzenia.
Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenia Błogosławionych Świąt, dużo zdrowia, radości i nadziei na lepszy 2021 rok.
Raz jeszcze dziękuję Wszystkim za wielkie serce i zaangażowanie się w pomaganie innym.
Wychowawca klasy Ib i współorganizatorka akcji p. Bożena Janakowska-Dzięgiel.

IMG 20201218 133556

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p