Czerwonokrzyska Gwiazdka 2020

Akcja Czerwonokrzyska Gwiazdka, którą co roku wspiera Szkolne Koło PCK oraz nasi wolontariusze odbędzie się na odmiennych warunkach. Odsyłamy Was do poniższej strony, gdzie znajdziecie informacje na ten temat. Jeśli macie chęć dorzucić coś od siebie do specjalnie przygotowanych na ten cel koszy w sklepach Biedronka, Żabka, Tesco, Stokrotka, Auchan i innych – dajcie nam znać.

Wielu potrzebujących czeka z utęsknieniem na świąteczne paczki żywnościowe. Zachęcamy wszystkich do pomocy i włączenia się w tę akcję. Wspólnie możemy sprawić, aby Święta były dla wszystkich potrzebujących czasem godnym, a nie głodnym.

http://pck.malopolska.pl/akcja-swiateczna-czerwonokrzyska-gwiazdka-2020/ 

Pozdrawiamy

Opiekunowie SKW i PCK

Stokrotka2

Czerwonokrzyska-Gwiazdka-4

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP