Międzynarodowy Dzień Wolontariusza 2020

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, który obchodzony jest 5 grudnia to okazja do tego, by pokazać światu, jak ważną rolę odgrywają osoby zaangażowane w pracę społeczną na rzecz innych.

W Dniu Wolontariusza w wielu krajach Europy odbywają się konferencje, pokazy i warsztaty, dotyczące efektów wolontariatu, metod pozyskiwania ochotników i organizacji pracy, a także aspektów prawnych.

Nasi wolontariusze również włączają się w obchody tego święta. Zapraszamy do galerii prac plastycznych przygotowanych przez naszych uczniów. Temat prac „WARTO POMAGAĆ”.

Gorąco zachęcamy wszystkich wolontariuszy i osoby zainteresowane wolontariatem do udziału w II Młodzieżowych Dniach Wolontariatu, które w tym roku odbędą się online. Szczegóły poniżej:

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p