Zespół taneczny "Wesołe Makuszynki"

REGULAMIN  ZAJĘĆ  TANECZNYCH DLA KLAS II - III

1. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w piątki o godz.14.40 – 16.00 w sali P10  w Szkole Podstawowej nr 89 w Krakowie we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury im. Prof. A. Kamińskiego w Krakowie.

2. Wpisowe za zajęcia wynosi 50 zł za semestr.

3. Dzieci otrzymają karty zapisu, które wypełniają i podpisują rodzice.

4. Dzieci  będą odbierane przez nauczyciela prowadzącego zajęcia ze świetlicy i przeprowadzone do sali P10. Podczas przejścia dzieci powinny mieć założone maseczki/przyłbice zakrywające nos i usta.

5. Dopiero po wejściu do sali i zajęciu miejsc wskazanych przez nauczyciela dzieci mogą zdjąć maseczki i przebrać się do ćwiczeń.( strój gimnastyczny )

6. Po zakończeniu lekcji dzieci przebierają się, zakładają maseczki i są odprowadzane przez nauczyciela do świetlicy.

7. Zapisy na zajęcia:

Rodzic może zapisać dziecko na zajęcia dzwoniąc do sekretariatu MDK (tel. 12-411-91-89) lub poprzez wypełnienie karty zapisu i wrzucenie jej do skrzynki  znajdującej się w Szkole Podstawowej nr 89 w Krakowie.

Zajęcia rozpoczynają się w piątek 2 października 2020 r.

KARTA ZAPISU

MAKUSZYNKI

REGULAMIN  ZAJĘĆ  TANECZNYCH DLA KLAS II - III

1.    Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w piątki o godz.14.40 – 16.00 w sali P10  w Szkole Podstawowej nr 89 w Krakowie we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury im. Prof. A. Kamińskiego w Krakowie.

2.    Wpisowe za zajęcia wynosi 50 zł za semestr.

3.    Dzieci otrzymają karty zapisu, które wypełniają i podpisują rodzice.

4.    Dzieci  będą odbierane przez nauczyciela prowadzącego zajęcia ze świetlicy i przeprowadzone do sali P10. Podczas przejścia dzieci powinny mieć założone maseczki/przyłbice zakrywające nos i usta.

5.    Dopiero po wejściu do sali i zajęciu miejsc wskazanych przez nauczyciela dzieci mogą zdjąć maseczki i przebrać się do ćwiczeń.( strój gimnastyczny )

6.    Po zakończeniu lekcji dzieci przebierają się, zakładają maseczki i są odprowadzane przez nauczyciela do świetlicy.

7.    Zapisy na zajęcia:

Zajęcia rozpoczynają się w piątek 2 października 2020 r.