Europejski Dzień Języków Obcych 2020

EUROPEJSKI DZIEŃ JĘZYKÓW OBCYCH W SP 89 Nasza szkoła włącza się w obchody Europejskiego Dnia Języków Obcych, który co roku odbywa się 26 września. Tego dnia w wielu europejskich szkołach mają miejsca wydarzenia, konkursy, eventy poświęcone nauce języków obcych.

Również nasza szkoła chce świętować różnorodność językową poprzez organizację konkursów i quizów. Działania nasze zarejestrowane zostały na oficjalnej stronie Rady Europy będącej inicjatorem obchodów Europejskiego Dnia Języków Obcych. Zapraszamy wszystkich uczniów do konkursów organizowanych przez nauczycieli języków obcych. Można również zagłosować na najbardziej oryginalne wydarzenie roku oraz dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o wielu językach europejskich wchodząc na stronę: https://edl.ecml.at/Home/tabid/1455/language/plPL/Default.aspx

jezyki2020

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP