Lekcje z emocjami

Dlaczego lepiej działać w drużynie? Co zrobić ze swoją złością? Jakie zalety ma stres? Na te i inne pytania klasa 6a poszukiwała odpowiedzi, uczestnicząc w projekcie Uniwersytetu Dzieci „Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastrój?”.

Przez cały rok szkolny uczniowie uczyli się rozpoznawać i rozumieć swoje emocje, a także szukali inspiracji do pracy nad sobą. Kolejne zajęcia dokumentowali w imiennych indeksach. Ukończyliśmy projekt w systemie pracy zdalnej. Było to bardzo wartościowe przedsięwzięcie. Teraz na wszystkich uczestników czekają dyplomy!

Grażyna Kiełb

grazyna kielb Dyplom lekcje z emocjami v2 1

grazyna kielb

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP