Lekcje z emocjami

Dlaczego lepiej działać w drużynie? Co zrobić ze swoją złością? Jakie zalety ma stres? Na te i inne pytania klasa 6a poszukiwała odpowiedzi, uczestnicząc w projekcie Uniwersytetu Dzieci „Lekcje z emocjami. Jak dbać o swój nastrój?”.

Przez cały rok szkolny uczniowie uczyli się rozpoznawać i rozumieć swoje emocje, a także szukali inspiracji do pracy nad sobą. Kolejne zajęcia dokumentowali w imiennych indeksach. Ukończyliśmy projekt w systemie pracy zdalnej. Było to bardzo wartościowe przedsięwzięcie. Teraz na wszystkich uczestników czekają dyplomy!

Grażyna Kiełb

grazyna kielb Dyplom lekcje z emocjami v2 1

grazyna kielb

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.