Klasa Ia uzyskała dyplom Fundacji Uniwersytetu Dzieci

W związku z realizacją projektu „Przyroda z klasą. Czy wiesz, jak żyje jeż?” klasa Ia uzyskała dyplom Fundacji Uniwersytetu Dzieci. Uczniowie w czasie realizowania projektu odkrywali tajemnice przyrody, zobaczyli np. Gdzie mieszkają jeże?, Komu potrzebne są dżdżownice?, Jak tropić zwierzęta? oraz rozwiązywali wiele innych zagadek przyrodniczych.

Poznawali prawa panujące w naturze oraz przekonali się, jaki wpływ ma na nią człowiek. Prowadzili proste obserwacje przyrodnicze, wykonywali doświadczenia, tworzyli notatki i samodzielnie wyciągali wnioski. Ponadto, dzieci poznały wiele gatunków roślin i zwierząt oraz dowiedziały się o konieczności ochrony przyrody. Lekcje pełne były eksperymentów, wspólnego doświadczania i zadań zespołowych. Podczas projektu dzieci rozbudzały swoją wyobraźnię, trenowały pracę w grupie i prezentowanie swoich wypowiedzi na forum oraz uczyły się szacunku wobec zdania innych.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP