Kwiatek nadziei dla Hospicjum św. Łazarza

Czas, w którym przyszło nam żyć w ostatnich tygodniach nie należy do łatwych. Musimy jednak mieć świadomość, że są wśród nas tacy, którzy w związku z panującą epidemią mają wyjątkowo ciężko. Teraz nasze oczy skierowały się w stronę Podopiecznych Hospicjum św. Łazarza.

Dzieciaki z klasy III d wraz z Rodzicami i wychowawcą postanowili przekazać odrobinę nadziei i radości poprzez kartkę „Kwiatek nadziei” oraz „Słodkie ciasteczko na dobry nastrój”. Po ogłoszeniu akcji uczniowie naszej szkoły oraz grupa dzieci z Przedszkola nr 152 z grupy 5 przygotowały przepiękne pocztówki, których motywem przewodnim był kwiatek, a na nim napis „Jestem z Tobą” i imię dziecka. W ten sposób chcieliśmy chorych w czasie, kiedy ich najbliżsi nie mogą odwiedzać, zapewnić o naszej pamięci. Natomiast w niedzielę ruszyła akcja „Ciasteczko na dobry nastrój”. Grupa uczniów z klasy III d wraz z Rodzicami zabrała się do wypieków kruchych ciasteczek. Słodkości wraz z kartkami zostaną podarowane naszym Przyjaciołom z hospicjum.
Mamy nadzieje, że ten niewielki gest wrażliwych serc choć na chwilę przyćmi ból, tęsknotę za bliskimi.
Dziękuje bardzo moim Wychowankom i Ich Rodzicom oraz Przedszkolakom za postawę, która daje wiarę w drugiego człowieka.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.