REKRUTACJA DO KLAS PIERWSZYCH - informacje

Szanowni Państwo,

zgodnie z terminarzem rekrutacji do klas pierwszych 2020/2021, w dniu 30.04.2020 r. zostaną podane do publicznej wiadomości wyniki rekrutacji.

Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną wygenerowane z systemu, a następnie zamieszczone na drzwiach wejściowych szkoły ora na szkolnej stronie internetowej w zakładce REKRUTACJA (na mocy paragrafu 11b Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie szczegołowych rozwiązań w okresie czasowego ogtaniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 530).

Informacje o wynikach rekrutacji system będzie także przesyłał na wskazane przez Państwa adresy mailowe.

W okresie 04 – 15 maja br. rodzice/opiekunowie prawni dzieci zakwalifikowanych do klas pierwszych powinni potwierdzać wolę przyjęcia do szkoły. Z uwagi na czas pandemii proponujemy następujące rozwiązanie: na stronie internetowej, w zakładce Rekrutacja będzie umieszczone Oświadczenie, które należy uzupełnić, a następnie przesłać skan lub zdjęcie na adres mailowy szkoły:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

W razie potrzeby kontaktu z pracownikiem sekretariatu szkoły podajemy numer telefonu służbowego:  660  637 373.

Po zakończeniu potwierdzania woli przyjęcia, w dniu 18.05.2020 r. zostaną ogłoszone listy przyjętych i nieprzyjętych.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę i zrozumienie w tak trudnym dla nas Wszystkich czasie

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.