Serca wdzięczności dla Bohaterów!!!

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, klasa III d i cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 89 wyraża swoją wdzięczność Tym, którzy w tych trudnych dniach narażają swoje życie, byśmy mogli jak najszybciej wrócić do normalności.

Dziękujemy całej Ochronie Zdrowia za bezgraniczną pracę, bez której walka z tym wirusem z całą pewnością zakończyłaby się wielką klęską. Wdzięczność kierujemy także do Policji, Wojska i każdego, kto zapewnia nam wszystkim możliwość pozostania w domu, kto dba o nasze bezpieczeństwo. Wyrazem tego podziękowania są te serduszka wykonane przez naszych najmłodszych uczniów z klasy 3d. Dzieci, kiedy dowiedziały się o takiej formie wsparcia dla tych, którzy na „pierwszej linii frontu” walczą z pandemią, bardzo ochoczo zabrały się do pracy. To taki maleńki gest, ale tak wiele mówiący przez te małe osoby.

Korzystając z okazji, że przed nami Święta Wielkiej Nocy Naszym Bohaterom życzymy zdrowia, siły, wytrwałości i nadziei, że nadejdzie radość, że „powstaniemy z ciemności” i znowu zaświeci słońce.

{gallery} 2020_3d_4{/gallery}

Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p