Serca wdzięczności dla Bohaterów!!!

Dyrekcja, Rada Pedagogiczna, klasa III d i cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 89 wyraża swoją wdzięczność Tym, którzy w tych trudnych dniach narażają swoje życie, byśmy mogli jak najszybciej wrócić do normalności.

Dziękujemy całej Ochronie Zdrowia za bezgraniczną pracę, bez której walka z tym wirusem z całą pewnością zakończyłaby się wielką klęską. Wdzięczność kierujemy także do Policji, Wojska i każdego, kto zapewnia nam wszystkim możliwość pozostania w domu, kto dba o nasze bezpieczeństwo. Wyrazem tego podziękowania są te serduszka wykonane przez naszych najmłodszych uczniów z klasy 3d. Dzieci, kiedy dowiedziały się o takiej formie wsparcia dla tych, którzy na „pierwszej linii frontu” walczą z pandemią, bardzo ochoczo zabrały się do pracy. To taki maleńki gest, ale tak wiele mówiący przez te małe osoby.

Korzystając z okazji, że przed nami Święta Wielkiej Nocy Naszym Bohaterom życzymy zdrowia, siły, wytrwałości i nadziei, że nadejdzie radość, że „powstaniemy z ciemności” i znowu zaświeci słońce.

{gallery} 2020_3d_4{/gallery}

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP