Uczniowie III d ze stroikami dla hospicjum.

Uczniowie klasy III d i ich rodzice chętnie włączają się w różne akcje charytatywne. W czwartek 19 grudnia spotkaliśmy się w godzinach popołudniowych, by wspólnie przygotować stroiki świąteczne dla Hospicjum św. Łazarza.

Przybyli nie tylko uczniowie, ale i ich rodzeństwo. Jak zawsze była z nami pani Bożena - nauczyciel świetlicy. Przy dźwiękach znanych kolęd wykonywaliśmy świąteczne dekoracje, które z pewnością wniosą trochę radości i nadziei w serca cierpiących ludzi. Dziękuję za to zaangażowanie, oddanie i zrozumienie, co w życiu jest ważne. Myślę, że dajemy naszym dzieciakom wspaniały przykład, jak żyć nie tylko dla siebie, ale też dla innych.

Komunikaty

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP