Warsztaty zdobienia pierniczków w klasie III d.

W czwartek w klasie III d odbyły się warsztaty zdobienia pierniczków. Żeby tradycji stało się zadość, najpierw wychowawczyni złożyła swoim uczniom i ich rodzinom świąteczne życzenia, wszyscy połamali się opłatkiem, a następnie dzieci zabrały się do dekoracji pierników.

Pod czujnym okiem jednej z mam malowały swoje wypieki najpiękniej jak umiały. Powstały naprawdę cudeńka warte uwagi. Ten rok w zdobieniu był wyjątkowy może dlatego, że robimy to już trzeci raz . Uczniowie dekorowali pierniczki z wielkim zaangażowaniem i skupieniem. Widać było, iż czerpią z tego wiele radości. Dziękuję bardzo Rodzicom za przygotowanie pierników i zaopatrzenie w elementy dekoracyjne. Szczególne podziękowania przekazuję pani Anecie za pomoc w przeprowadzeniu tych zajęć, przygotowanie lukrów w przeróżnych barwach. Wszystkim przesyłam jeszcze raz najlepsze życzenia świąteczne.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP