Warsztaty zdobienia pierniczków w klasie III d.

W czwartek w klasie III d odbyły się warsztaty zdobienia pierniczków. Żeby tradycji stało się zadość, najpierw wychowawczyni złożyła swoim uczniom i ich rodzinom świąteczne życzenia, wszyscy połamali się opłatkiem, a następnie dzieci zabrały się do dekoracji pierników.

Pod czujnym okiem jednej z mam malowały swoje wypieki najpiękniej jak umiały. Powstały naprawdę cudeńka warte uwagi. Ten rok w zdobieniu był wyjątkowy może dlatego, że robimy to już trzeci raz . Uczniowie dekorowali pierniczki z wielkim zaangażowaniem i skupieniem. Widać było, iż czerpią z tego wiele radości. Dziękuję bardzo Rodzicom za przygotowanie pierników i zaopatrzenie w elementy dekoracyjne. Szczególne podziękowania przekazuję pani Anecie za pomoc w przeprowadzeniu tych zajęć, przygotowanie lukrów w przeróżnych barwach. Wszystkim przesyłam jeszcze raz najlepsze życzenia świąteczne.