Spotkanie wigilijne u Seniorów w Klubie Mirage.

Dnia 12 grudnia grupa uczniów klasy III d występowała w Klubie Mirage ze swoim programem artystycznym. Dzieci przygotowały montaż słowno – muzyczny z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Bożeny zrobiły drobne upominki dla Seniorów, które zostały wręczone po skończonym przedstawieniu. Śpiewane przez juniorów pastorałki i recytowane wiersze wprawiły zebranych na wigilijnym spotkaniu w przedświąteczny nastrój. Z twarzy niejednej osoby można było wyczytać wzruszenie, zadumę nad tajemnicą Bożego Narodzenia. Cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie z ochotą udzielają się w działania na rzecz innych.

Komunikaty

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP