Spotkanie wigilijne u Seniorów w Klubie Mirage.

Dnia 12 grudnia grupa uczniów klasy III d występowała w Klubie Mirage ze swoim programem artystycznym. Dzieci przygotowały montaż słowno – muzyczny z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Uczniowie uczęszczający do świetlicy szkolnej pod kierunkiem pani Bożeny zrobiły drobne upominki dla Seniorów, które zostały wręczone po skończonym przedstawieniu. Śpiewane przez juniorów pastorałki i recytowane wiersze wprawiły zebranych na wigilijnym spotkaniu w przedświąteczny nastrój. Z twarzy niejednej osoby można było wyczytać wzruszenie, zadumę nad tajemnicą Bożego Narodzenia. Cieszymy się bardzo, że nasi uczniowie z ochotą udzielają się w działania na rzecz innych.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.