Podaruj Skarpetę

W dniach od 6 – 13 grudnia cała społeczność szkolna zaangażowana była w akcję PODARUJ SKARPETĘ. Akcja miała na celu zebranie 500 par skarpet dla ludzi ubogich uczestniczących w WIGILII na RYNKU GŁÓWNYM w Krakowie.

Każdy kto chciał wesprzeć tę inicjatywę mógł wrzucić do specjalnie przygotowanego świątecznego pudła parę nowych, ciepłych skarpet. W ciągu tygodnia udało nam się zebrać potrzebną ilość skarpet, które 15 grudnia wolontariusze z naszej szkoły przekazali najbardziej potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wsparli akcję PODARUJ SKARPETĘ oraz nauczycielom i uczniom, którzy przyozdabiali skarpety kokardkami i wstążkami. Mamy nadzieję, że ten „mały dar” od społeczności SP 89 sprawił choć odrobinę radości ludziom potrzebującym.

Komunikaty

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP