Podaruj Skarpetę

W dniach od 6 – 13 grudnia cała społeczność szkolna zaangażowana była w akcję PODARUJ SKARPETĘ. Akcja miała na celu zebranie 500 par skarpet dla ludzi ubogich uczestniczących w WIGILII na RYNKU GŁÓWNYM w Krakowie.

Każdy kto chciał wesprzeć tę inicjatywę mógł wrzucić do specjalnie przygotowanego świątecznego pudła parę nowych, ciepłych skarpet. W ciągu tygodnia udało nam się zebrać potrzebną ilość skarpet, które 15 grudnia wolontariusze z naszej szkoły przekazali najbardziej potrzebującym.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wsparli akcję PODARUJ SKARPETĘ oraz nauczycielom i uczniom, którzy przyozdabiali skarpety kokardkami i wstążkami. Mamy nadzieję, że ten „mały dar” od społeczności SP 89 sprawił choć odrobinę radości ludziom potrzebującym.