Odrobina radości w świątecznej kartce.

5 grudnia w ramach współpracy z Przedszkolem Akuku klasa III d wzięła udział w warsztatach świątecznych organizowanych w przedszkolu, w trakcie których dzieciaki wykonały kartki świąteczne dla potrzebujących. Uczniowie i przedszkolaki bardzo poruszeni niedolą innych ludzi z wielkim zaangażowaniem i ochotą wykonywały świąteczne kartki.

Panie z przedszkola z grupy „Misie” w sposób perfekcyjny przygotowały się do tego przedsięwzięcia i bez żadnych problemów mogły odbyć się te zajęcia. Wykonane kartki wraz z życzeniami zostały przekazane tacie Blanki z klasy III d i w niedzielę 15 grudnia zostały rozdane na Rynku dla potrzebujących, którzy mieli tam swoją wigilię. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy włączyć się w to wielkie dzieło pomocy innym. Dzięki takim inicjatywom uczymy naszych najmłodszych wrażliwości na potrzeby innych.

Komunikaty

 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP