Odrobina radości w świątecznej kartce.

5 grudnia w ramach współpracy z Przedszkolem Akuku klasa III d wzięła udział w warsztatach świątecznych organizowanych w przedszkolu, w trakcie których dzieciaki wykonały kartki świąteczne dla potrzebujących. Uczniowie i przedszkolaki bardzo poruszeni niedolą innych ludzi z wielkim zaangażowaniem i ochotą wykonywały świąteczne kartki.

Panie z przedszkola z grupy „Misie” w sposób perfekcyjny przygotowały się do tego przedsięwzięcia i bez żadnych problemów mogły odbyć się te zajęcia. Wykonane kartki wraz z życzeniami zostały przekazane tacie Blanki z klasy III d i w niedzielę 15 grudnia zostały rozdane na Rynku dla potrzebujących, którzy mieli tam swoją wigilię. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy włączyć się w to wielkie dzieło pomocy innym. Dzięki takim inicjatywom uczymy naszych najmłodszych wrażliwości na potrzeby innych.