Pokaz mody szkolnej

W statucie szkoły pojawiły się nowe wytyczne dotyczące stroju uczniów. Zniesione zostały obligatoryjne do tej pory mundurki. W zamian za to uczniowie do szkoły ubierają się w stonowanych kolorach, odcieniach bieli, czerni, szarości i niebieskiego. W związku z tym zorganizowano szkolny pokaz mody pod tytułem Cztery odcienie, by wyrazić siebie.

W pokazie wzięło udział 58 uczniów z klas 4-8. Odbył się on w szkole w piątek 13.12. Przy profesjonalnej oprawie uczniowie zaprezentowali własne propozycje ciekawych stylizacji, zgodnych ze statutem szkoły. Impreza wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno ze strony uczniów, jak i grona pedagogicznego. Uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Na specjalne wyróżnienie za ogrom włożonej pracy zasługuje Jagoda Toboła uczennica klasy 7B. Dziękujemy!

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.