Pokaz mody szkolnej

W statucie szkoły pojawiły się nowe wytyczne dotyczące stroju uczniów. Zniesione zostały obligatoryjne do tej pory mundurki. W zamian za to uczniowie do szkoły ubierają się w stonowanych kolorach, odcieniach bieli, czerni, szarości i niebieskiego. W związku z tym zorganizowano szkolny pokaz mody pod tytułem Cztery odcienie, by wyrazić siebie.

W pokazie wzięło udział 58 uczniów z klas 4-8. Odbył się on w szkole w piątek 13.12. Przy profesjonalnej oprawie uczniowie zaprezentowali własne propozycje ciekawych stylizacji, zgodnych ze statutem szkoły. Impreza wzbudziła ogromne zainteresowanie zarówno ze strony uczniów, jak i grona pedagogicznego. Uczniowie wykazali się wielkim zaangażowaniem i profesjonalizmem. Na specjalne wyróżnienie za ogrom włożonej pracy zasługuje Jagoda Toboła uczennica klasy 7B. Dziękujemy!

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP