„Klasy trzecie dla Niepodległej”

Dnia 12 listopada odbył się apel klas trzecich z okazji 11 listopada. Uczestniczący w nim uczniowie i nauczyciele poprzez przedstawione treści wyrazili swój patriotyzm i szacunek do Ojczyzny. Dzieci z klasy III a i III d przygotowały krótki program artystyczny i w pigułce zapoznały swoich kolegów i koleżanki z historią Polski Niepodległej.

Na koniec zorganizowany był pokaz mody historycznej, który przybliżył nam okres dwudziestolecia międzywojennego. Dzieci w sposób fantastyczny wcieliły się w postacie z tego czasu. Mieliśmy Marszałka Piłsudskiego, elegantów i elegantki miejskie, żołnierzy itp. Temat konkursu bardzo dzieci zainspirował.
Mamy nadzieję, że w każdym następnym roku będzie coraz większe grono jego uczestników i uczniowie młodszych klas w interesujący i nietypowy sposób przybliżą historię naszej Ojczyzny.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP