Projekt „Lekcja inaczej w klasie IIId”

21 października była prowadzona pierwsza w tym roku szkolnym lekcja przez zespół uczniów klasy III d. Chłopcy opracowali temat pt. „Australia – ciekawy kraj”. Informacje i sposób ich przekazania zainteresowały pozostałe dzieci na tyle, że pytaniom nie było końca.

Dowiedzieliśmy się o niebezpiecznych zwierzętach żyjących na tym kontynencie, liczbie ludności zamieszkującej ten kraj, zobaczyliśmy piękne zdjęcia rafy koralowej.
Przed nami kolejne lekcje. Każda jest wielką niespodzianką, bo to dzieciaki same wybierają tematy, które ich interesują i przedstawiają je swoim kolegom i koleżankom. O kolejnych zajęciach prowadzonych przez tych młodych ludzi będę na bieżąco informować.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP