Projekt „Lekcja inaczej w klasie IIId”

21 października była prowadzona pierwsza w tym roku szkolnym lekcja przez zespół uczniów klasy III d. Chłopcy opracowali temat pt. „Australia – ciekawy kraj”. Informacje i sposób ich przekazania zainteresowały pozostałe dzieci na tyle, że pytaniom nie było końca.

Dowiedzieliśmy się o niebezpiecznych zwierzętach żyjących na tym kontynencie, liczbie ludności zamieszkującej ten kraj, zobaczyliśmy piękne zdjęcia rafy koralowej.
Przed nami kolejne lekcje. Każda jest wielką niespodzianką, bo to dzieciaki same wybierają tematy, które ich interesują i przedstawiają je swoim kolegom i koleżankom. O kolejnych zajęciach prowadzonych przez tych młodych ludzi będę na bieżąco informować.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.