„Dzieci Szkoły Podstawowej nr 89 Seniorom”

Pierwszego października był Dzień Seniora. Z tej okazji grupa uczniów klasy III d pod kierunkiem wychowawcy przygotowała krótki występ słowno – muzyczny. Scenariusz opracowała Pani Bożena Dziegiel – nauczyciel świetlicy. Uczniowie pod opieką obu Pań dnia 17 października udali się do Klubu Mirage, by świętować razem z Seniorami to ważne święto.

W czasie recytacji i śpiewania piosenek z lat młodości naszych Gospodarzy dało się zauważyć nie tylko radość, ale i wzruszenie. Na koniec uczniowie naszej szkoły wręczyli Seniorom drobne upominki wykonane przez dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej. Popołudnie minęło wszystkim w bardzo przyjemnej atmosferze. Ważne jest, by uczyć młodych szacunku do osób starszych. Należy dbać o dobre relacje międzypokoleniowe, dlatego nie chcemy poprzestać tylko na tym jednorazowym spotkaniu.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP