„Ratujemy i uczymy ratować” - 3d

Klasa IIId i grupa przedszkolaków z Przedszkola Akuku biorą udział w projekcie WOŚP „Ratujemy i uczymy ratować”. Zajęcia realizowane są co drugi czwartek. Spotykamy się, by wspólnie krok po kroku uczyć się udzielania pierwszej pomocy. Dzieci chętnie i bez oporu chcą brać udział we wszelkiego rodzaju ćwiczeniach.

Są zainteresowane tematem i aktywnie uczestniczą w lekcjach. Mamy już za sobą pierwsze tematy, czyli: „Bezpieczeństwo ratownika”, „Wezwanie pomocy i sprawdzenie oddechu”. Przed nami kolejne etapy łańcucha przeżycia. Po skończeniu tego cyklu chcemy się zająć bezpieczeństwem w ruchu drogowym i nie tylko. Mamy nadzieję, że nasze lekcje pomogą dzieciom w codziennym funkcjonowaniu i dadzą poczucie bezpieczeństwa, bo o to przecież chodzi. Relacje z kolejnych lekcji będą za-mieszczane na bieżąco na stronie szkoły.

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP