Klimatyczna klasa finał programu w klasie 3a

W tym roku szkolnym klasa 3a wraz z nauczycielem Beatą Chronówką brała udział w programie „Klimatyczna klasa”. Program ten realizowany był przy współpracy z Fundacją Uniwersytetu Dzieci.

Zajęcia prowadzone były według scenariuszy lekcji, które opracowane zostały przez naukowców współdziałających z Fundacją Uniwersytetu Dzieci. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom były ciekawe i aktywizujące uczniów. Dzięki cyklowi lekcji przyrodniczych uczniowie poszerzyli swoją wiedzę przyrodniczą. W praktyczny sposób, zgłębiali problem zmian klimatycznych oraz rozwijali kompetencje społeczne. Na zakończenie klasa została zaproszona na wykład „Jak powstaje rdza”, który odbył się w auli Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Serdecznie zapraszamy na zebrania z Rodzicami:

11.09.2019 godz. 18:00 - klasy I - IV

18.09.2019 godz. 17:00 - klasy V - VIII