Klimatyczna klasa finał programu w klasie 3a

W tym roku szkolnym klasa 3a wraz z nauczycielem Beatą Chronówką brała udział w programie „Klimatyczna klasa”. Program ten realizowany był przy współpracy z Fundacją Uniwersytetu Dzieci.

Zajęcia prowadzone były według scenariuszy lekcji, które opracowane zostały przez naukowców współdziałających z Fundacją Uniwersytetu Dzieci. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom były ciekawe i aktywizujące uczniów. Dzięki cyklowi lekcji przyrodniczych uczniowie poszerzyli swoją wiedzę przyrodniczą. W praktyczny sposób, zgłębiali problem zmian klimatycznych oraz rozwijali kompetencje społeczne. Na zakończenie klasa została zaproszona na wykład „Jak powstaje rdza”, który odbył się w auli Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 Nowy adres mailowy: sekretariat@sp89krakow.p


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP