Klimatyczna klasa finał programu w klasie 3a

W tym roku szkolnym klasa 3a wraz z nauczycielem Beatą Chronówką brała udział w programie „Klimatyczna klasa”. Program ten realizowany był przy współpracy z Fundacją Uniwersytetu Dzieci.

Zajęcia prowadzone były według scenariuszy lekcji, które opracowane zostały przez naukowców współdziałających z Fundacją Uniwersytetu Dzieci. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom były ciekawe i aktywizujące uczniów. Dzięki cyklowi lekcji przyrodniczych uczniowie poszerzyli swoją wiedzę przyrodniczą. W praktyczny sposób, zgłębiali problem zmian klimatycznych oraz rozwijali kompetencje społeczne. Na zakończenie klasa została zaproszona na wykład „Jak powstaje rdza”, który odbył się w auli Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.