SP 89 - Szkoła z pasją pomagania!

12 czerwca na uroczystej gali nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoły z pasją pomagania”. Do konkursu pod tym samym tytułem przystąpiliśmy na początku roku szkolnego deklarując realizację 4 zadań konkursowych.
Wolontariusze działający w Szkolnym Kole Wolontariatu fantastycznie wywiązali się z wybranych zadań. To dzięki ich zaangażowaniu i chęci pomocy innym możemy dziś szczycić się tym, że nasza szkoła zaliczana jest do szkół propagujących bezinteresowną pomoc i otwartość na drugiego człowieka.

W imieniu koordynatorów Szkolnego Koła Wolontariatu serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich wielkie serca, wrażliwość i poświęcony czas. Zapraszamy do naszego koła w przyszłym roku szkolnym!

wolontariat2019

Komunikaty

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

Zwracamy się do Państwa z serdeczną prośbą o przekazanie 1% odpisu  podatku na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Szkole Małopolska.
Rubryka: numer KRS - 0000052078
Rubryka: informacje uzupełniające - cel szczegółowy - należy wpisać:
dla Szkoły Podstawowej 89 Kraków.

Szczegółowe informacje w Librusie.


 

W zakładce REKRUTACJA można już znaleźć aktualny harmonogram rekrutacji do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/21.


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP