SP 89 - Szkoła z pasją pomagania!

12 czerwca na uroczystej gali nasza szkoła otrzymała certyfikat „Szkoły z pasją pomagania”. Do konkursu pod tym samym tytułem przystąpiliśmy na początku roku szkolnego deklarując realizację 4 zadań konkursowych.
Wolontariusze działający w Szkolnym Kole Wolontariatu fantastycznie wywiązali się z wybranych zadań. To dzięki ich zaangażowaniu i chęci pomocy innym możemy dziś szczycić się tym, że nasza szkoła zaliczana jest do szkół propagujących bezinteresowną pomoc i otwartość na drugiego człowieka.

W imieniu koordynatorów Szkolnego Koła Wolontariatu serdecznie dziękujemy wszystkim wolontariuszom za ich wielkie serca, wrażliwość i poświęcony czas. Zapraszamy do naszego koła w przyszłym roku szkolnym!

wolontariat2019