Klasa IId dla Weroniki

Uczniowie klasy II d i ich rodzice po raz kolejny udowodnili, że nie jest im obojętny drugi człowiek. Kiedy tylko wyszłam z propozycją, by zorganizować akcję charytatywną na rzecz uczennicy naszej szkoły, błyskawicznie włączyli się w „dzieło pomocy”.

Najpierw dzieciaki przygotowały na zajęciach kolorowe kartki z życzeniami, następnie w poniedziałek po południu spotkaliśmy się, by wspólnie przygotować drobiazgi na kiermasz, z którego dochód będzie przekazany na rzecz Weroniki. Dzieci z rodzicami wyczarowali przepiękne ozdoby świąteczne. Sprawiało to tym większą radość, bo i cel przedsięwzięcia był wielki.

Dziękuję bardzo za poświęcony czas, za serce i za to, że wspólnie realizujemy cel wychowania porządnych i wrażliwych ludzi.

Weronice raz jeszcze życzymy wszystkiego, co najlepsze, przede wszystkim zdrowia.

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00.