Klasa IId dla Weroniki

Uczniowie klasy II d i ich rodzice po raz kolejny udowodnili, że nie jest im obojętny drugi człowiek. Kiedy tylko wyszłam z propozycją, by zorganizować akcję charytatywną na rzecz uczennicy naszej szkoły, błyskawicznie włączyli się w „dzieło pomocy”.

Najpierw dzieciaki przygotowały na zajęciach kolorowe kartki z życzeniami, następnie w poniedziałek po południu spotkaliśmy się, by wspólnie przygotować drobiazgi na kiermasz, z którego dochód będzie przekazany na rzecz Weroniki. Dzieci z rodzicami wyczarowali przepiękne ozdoby świąteczne. Sprawiało to tym większą radość, bo i cel przedsięwzięcia był wielki.

Dziękuję bardzo za poświęcony czas, za serce i za to, że wspólnie realizujemy cel wychowania porządnych i wrażliwych ludzi.

Weronice raz jeszcze życzymy wszystkiego, co najlepsze, przede wszystkim zdrowia.

Komunikaty

 18.12.2019 r. (środa)

16:20 - zebrania klas VII
16:30 - szkolenie dla rodziców klas VII na piętrze C

17:00 - 18:30 konsultacje dla rodziców uczniów klas I - VIII

Zapraszamy


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP