Lekcja dobroczynności w klasie 2a

Dnia 28 lutego Jurek, Szymon i Filip, uczniowie klasy 2a opowiedzieli koleżankom i kolegom o swojej przygodzie z wolontariatem. Chłopcy zaprezentowali swoje identyfikatory, puszkę do której zbierali pieniądze oraz kamizelki, które mieli założone podczas zbiórki na rzecz osoby niepełnosprawnej.

Za odwagę pomagania innym otrzymali od organizatora dyplomy. Szymon, Jurek i Filip zachęcali do zbiórek charytatywnych, bo jak twierdzili bezinteresowne pomaganie komuś daje wiele satysfakcji. Uczniowie klasy 2a zachęceni dobroczynnością swoich kolegów z klasy wykonali laurki dla chorej osoby z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.
Zachęcamy do zbiórek charytatywnych, bo warto! Uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią

W okresie wakacyjnym sekratariat czynny w godzinach od 9:00 do 12:00.