Lekcja dobroczynności w klasie 2a

Dnia 28 lutego Jurek, Szymon i Filip, uczniowie klasy 2a opowiedzieli koleżankom i kolegom o swojej przygodzie z wolontariatem. Chłopcy zaprezentowali swoje identyfikatory, puszkę do której zbierali pieniądze oraz kamizelki, które mieli założone podczas zbiórki na rzecz osoby niepełnosprawnej.

Za odwagę pomagania innym otrzymali od organizatora dyplomy. Szymon, Jurek i Filip zachęcali do zbiórek charytatywnych, bo jak twierdzili bezinteresowne pomaganie komuś daje wiele satysfakcji. Uczniowie klasy 2a zachęceni dobroczynnością swoich kolegów z klasy wykonali laurki dla chorej osoby z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia.
Zachęcamy do zbiórek charytatywnych, bo warto! Uczniowie klasy 2a wraz z wychowawczynią

Komunikaty

 

Kontakt z sekretariatem szkoły możliwy jedynie pod numerem telefonu

660 63 73 73


 

 Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 89

os. Piastów 34a
31-624 Kraków

Nr Konta:   Bank PKO  BP  69 1020 2906 0000 1802 0355 6321

slonko

edziennik

edziennik

spzlink2

naszeszkoly

ewidencja

bezpieczne wakacje

kuratorium

portal krakowa

Zintegrowana Policja

logo oke

baner kompetencje na szostke

Uniwersytet Dzieci logo kolor

akademiaprzyszlosci

logo ppp

sieciaki

logoBIP